Koninginnedag.

Dit jaar hebben we voor het eerst sinds jaren de Koninginnedag gevierd zonder dat we aan een kleedje zaten.
Ook jonge DJ heeft er geen zin meer in, maar wil ook slenteren langs de kleedjes en kijken of hij wat van zijn gading vind.
We vierden Koninginnedag in het winkelcentrum Emiclaer, dat is het winkelcentrum van de wijken Kattenbroek en Zielhorst in Amersfoort.
In Emiclaer is het niet zo druk als in de stad, de sfeer is gemoedelijk en we zien regelmatig een bekende.
Veel oranje en in vele ontpopte zich een goede standwerker, maar de klant houdt weer van afdingen, het spel van de knikker was de hele dag te volgen.
Na de nodige dingentjes te hebben aan gekocht en genieten van koffie en koek gingen we weer terug naar huis, het was een mooie dag geweest met schitterend weer.


winkelcentrum Emiclaer


koffie en koek


op weg naar huis